10 טרנדים בעולם המטבחים

אם גם אתם חושבים שהגעתם למעלה הבאה: עיצוב מטבח טרנדי מעוצב על עוצמות ייחודיות, אנו מספקים כאן את 10 הטרנדים המובילים בתחום לדקורציה חסרת פשרות של המטבח. כאן תלמדו כיצד לעשות מהמטבח שלכם חדר עיבוד מזון חסר תקדים אשר יספק את כל שנדרש על מנת שתוכלו לעבוד בו בנוחות ולהתפעל בכל פעם מעיצובו המספק.

משטח עבודה מעץ במקום שיש

כיום, הצרכן הבין שהמגמה לשים שיש במקום עץ אינה באמת חובה, והעץ לא ייסב כל נזק למטבח אם הוא מגיע ממחסן עצים ונבחר בקפידה על ידי המשווק. בואו לבחור עצי מטבח עם תעודות שישרתו אתכם לשנים רבות מאד כחדשים.

אי למטבח

למה להסתפק במשטח עבודה אחד כשאפשר שיהיו 2, אחד מאונך לקיר והשני ממוקם בלב המטבח. בואו לאפשר לעצמכם מרחב עבודה מקסימלי ומימוש פתרונות אחסון רבים בחדר אחד.

טרנדים בעיצוב מטבחים

ארונות קלפות

בואו להתחדש בארונות שהם גם מעוצבים וגם בטיחותיים, מונעים מהאצבעות שלכם להיפגע במהלך הפתיחה ומסבים עיצובים מהפנטים בכל מטבח.

ארונות וכוורות צד

למה למקם ארונות בלב החלק התחתון של שיש המטבח כשאפשר למקם אותם גם בצדדים, בין הקצה לבין הקיר? הטרנד החדש הוא למקם שם את התקן האחסון האקסקלוסיבי ביותר, למשל ארון משקאות עם בקבוקים נשלפים.

כסאות בר שישמשו כפינת אוכל קטנה

אם אתם 2-3 דיירים ואין מקום בבית, ניתן למקם על שיש המטבח 2-3 כסאות בר מעוצבים ולהשתמש במטבח כפינת אוכל. חיוני במיוחד כאשר ישנו אי למטבח רחוק מאזור הכיור והכיריים.

שילוב חופשי של צבעים

אם בעבר עולם העיצוב נקט באיזושהי שמרנות מסוימת וכפה על בעל הבית לבחור סט מגביל של צבעים, כיום ניתן לשלב כמה מהם בחדר אחד ועדיין לשמור על מטבח עיצובי וקוהרנטי בדקורציה שלו. מעצבי הפנים של לוג מטבחים ידעו לעשות את העבודה.

עיצוב מטבחים - טרנדים 2018

שימוש בברזי קשת

ברזי קשת אלומיניום או ברזל שקופים ידועים כאבות הטיפוס של המטבחים המודרניים והטרנדיים. אל תוותרו על הצבתם. מניסיון הם מוסיפים נופח עיצובי רב למטבח.

שימוש במאיידים עם מנורות

קולט האדים מעט הכיריים יכול להיות לא רק מנורה אלא גם מנורת המטבח המרכזית שלכם. בהתקן אחד ניתן לחסוך על רכישה נפרדת וגם ליהנות מעיצוב חסר פשרות של המטבח.

מתקני תלייה לכפות וכלי בישול/אפייה גדולים

אם אלו כלים שאתם משתמשים בהם כל יום או רוב השבוע, מוטב לא לאחסן בארון אלא בהתקני תלייה. זה מעוצב יותר, יפה יותר וגם יעיל יותר. הכי חשוב, זה נמצא זמין על השיש מולכם מדי יום.

כלי מטבח מעוצבים בהתאמה לחלקים הקבועים בו

אם יש משטח עבודה מעץ, נהוג לבחור קוצץ ירקות מאותו עץ. אם ישנו שיש לבן, מומלץ לבחור סירים וכדים באותו הגוון. בדרך זו הכלים שלכם מהווים חלק בלתי נפרד מאותו מטבח מעוצב.

לוג מטבחים – עושים עבורכם את המקסימום בעיצוב מטבחים חדשים

בחברת לוג מטבחים מתמחים בעיצוב מטבחים מודרניים, כפריים וכפריים מודרניים. לחברה ניסיון רב בבנייה ושיווק מטבחים. פנו אלינו כדי לקבל את כל המידע על רכישת מטבח חדש לביתכם.