עיצוב קלאסי למטבח: מטבחים לבנים

אחד מקווי העיצוב הקלאסיים ביותר במטבח הוא קו העיצוב הלבן. קו זה מאופיין ברמת אסתטיקה יוצאת דופן, פרזול מבריק וקל, פתרונות אחסון מתקדמים, ועיצוב יוצא דופן. לכן, לא פלא שמטבחים לבנים הם מטבחים מבוקשים ביותר בישראל. אנו בלוג מטבחים מגשימים לכם כל חלום עם עיצוב מטבחים לבנים במבחר דגמים ובהתאמה אישית

מכלול עיצובים למטבח
מטבחים לבנים של לוג מטבחים משלבים בתוכם את כל האלמנטים החשובים לעיצוב, החל מפתרונות אחסון, ארונות ומגירות נוחות וקלות לשימוש, משטח המטבל, אי מטבח ועוד. אנו דואגים שכל רכיב וכל פינה במטבח יהיו מעוצבים, ובהתאמה לסטנדרטים שלכם. מובטח עיצוב מטבחים לבנים רק על בסיס התאמה לבית הלקוח.

מטבח לבן בעיצוב קלאסי

עיצוב מטבחים לבנים – כיצד לעשות זאת נכון?

חושבים לעצב מטבח לבן בביתכם? צוות לוג מטבחים מציג בפניכם מספר טיפים חשובים לביצוע!

בחירת גוון צבע המטבח: קשת רחבה של צבעים פרוסה בפניכם, החל מלבן קלאסי ועד שמנת, גווני לבן-אפור, ולעתים גם משחקים של שחור-לבן או אדום לבן, כאשר הגוון העיקרי אשר שולט במטבח הוא הצבע הלבן, עם נגיעות הצבעים הכהים אשר יוצרים ניגודיות מיוחדת במינה. רצוי לבחור גוון כמה שיותר בהיר מתוך פלטת הצבעים, מכיוון שגוונים בהירים יוצרים תחושת מרחב גדולה יותר, בעיקר כאשר מדובר בעיצוב מטבחים קטנים.

צביעת מטבח לבן: טרנד פופולארי בימינו הוא צביעת מטבח עץ/פולימר בצבע, כאשר המבוקש ביותר הוא צבע לבן. רצוי לבצע את תהליך הצביעה יחד עם נגרייה או צוות עיצוב מטבחים מנוסה אשר יוכל לתת לכם מענה מקצועי לתהליך הצביעה, טכניקות צביעה וכן איכות מוצר ברמה גבוהה.

הוספת אקססוריז למטבח לבן: גם בתחום האקססוריז, אבזור וריהוט המטבח, יש מה לחדש! מטבחים לבנים יכולים לשלב מדפי עץ בגוון אפוקסי או צבע עץ בהיר, קלפות לארונות המטבח בצבעים שונים, פרזול מאסיבי מברזל או אלומיניום. כל אלו משתבצים נהדר על רקע הצבע הלבן שאשר שולט במטבח.

עיצוב מטבח לבן זה קלאסיקה במטבח!

מטבחים קלאסיים לבנים הם מטבחים מיוחדים, אל תתפשרו על פחות ממושלם בעת עיצוב המטבח שלכם. רוצים לדעת עוד על עיצוב מטבחים לבנים של לוג מטבחים? צרו עמנו קשר לפרטים נוספים!