עיצוב מטבחים קטנים

כאשר אתם מעוניינים לעצב מטבח קטן, הכתובת היא ללא ספק לוג מטבחים, החברה המומחית לשדרוג מטבח קיים או עיצוב מטבח חדש. אנו מאפשרים מגוון רחב של אלמנטים בעיצוב המטבח או חלקי המטבח, כך שחדר עיבוד המזון שלכם ייראה תמיד טוב, בין אם הוא רק חודש ובין אם הוא הותקן במלואו. להלן כל מה שתצטרכו לדעת על עיצוב מטבח קטן בהזמנה אישית.

הזמנת המטבח נעשית תוך ייעוץ ממחלקת עיצוב מובילה בתחומה
מחלקת העיצוב של לוג מטבחים היא אחת הטובות בארץ, משום שיועציה תמיד ממליצים על המוצרים המתאימים ביותר לתפאורת בית הלקוח ובפרט לתפאורת המטבח אם מדובר בחידוש מטבחים ולא בהתקנת מטבח חדש. במחלקת העיצוב תמיד יימצאו המגירות הטובות ביותר, הארונות המעוצבים ביותר, המדפים הכי אקטואליים, ואי המטבח הדקורטיבי ביותר והפרקטי ביותר מבחינת התקני אחסון תחתונים.

עיצוב מטבח קטן נגריית אלפא ביתא

בחירת ההזמנה נעשית בנגריה
בנגריית לוג מטבחים תוכלו לבחור את סוג העץ וצבעו, את סוגי חומרי העיצוב וכל חומר אחר שיותקן במטבח שלכם. תוכלו לבחור זכוכיות לארונות ולחיפויים ואנו נתקין את המטבח כמוזמן וכמובטח בהזמנה שלכם באמצעות תיאום מראש של תאריך והתייצבות בביתכם כמובטח ביום זה ובשעה הנתונה.

התקנת המטבח
התקנת המטבח נעשית על ידי עובדים מיומנים הבקיאים בכל רזי התקנת המטבח. העובדים הנם מנוסים ומומחים בשיש ובזכוכיות ובכל סוגי רכיבי המטבח, לרבות עצים שונים שיידרשו במהלך ההתקנה. העובדים יווסתו את התקני הפתיחה השונים והתקני האחסון השונים ויבדקו אותם לאחר ההתקנה. הם יתקנו כל תקלה שתתגלה, כמו דלת ארון לא מכוונת או מגירה שלא נסגרת כיאות. הרבה פעמים זה לא עניין המעיד על חוסר תקינות המוצרים אלא דווקא על ריצוף בית עקום או קיר שלא נבנה טוב במטבח, ולשם כך נדרשים וויסות ליישור כל התקן פתיחה ואחסון.

על לוג מטבחים
חברת לוג מטבחים הנה חברה לייצור מטבחים. החברה הנה ראשונה וחלוצית בהמון תחומים בעיצוב המטבח, בעיקר בשיטות עיצוב העץ בארונות ובמגירות השונות, והתאמת פרזול מקורי בעיצוב מיוחד לפתיחת ההתקנים השונים. פנו אלינו לכל שאלה או התייעצות לפני עיצוב מטבח קטן בהזמנה אישית לבית ולמשרד!