מטבחים בדרום

גרים במושבי הדרום ומחפשים מעצבי מטבחים קרובים, וברמה גבוהה מאד? יש לכם פתרון! אנו מעצבים מטבחים בדרום בהזמנה אישית. שירתנו לקוחות רבים במושבי הדרום, וגם אתם יכולים ליהנות ממטבח מעוצב ברמה שלא הכרתם. היתרון שלנו – לנו יש את כל הפתרונות. אתם צריכים לבחור מה הכי מתאים לכם: מטבח כפרי איטלקי או מטבח מערבי מודרני? מטבח פרובנס חום-לבן או מטבח הייטק? את זאת אתם בוחרים, ואנחנו מעצבים!

הדרך למטבח עוברת בחנות המעצבים!

כאשר אתם מתכננים מטבח, עליכם לקחת בחשבון שלא כל מעצב יוכל להיות לכם לעזר, אלא רק מעצבים שמכירים היטב את תחום המטבחים על כל מעלותיו וחסרונותיו ויוכלו לעצב לכם רכיבי אחסון ייעודיים למטבחים. כך, למשל ארונות המונחים בקרבת רצפת המטבח או על הקיר שלו, אינם כמו ארונות דומים בחדר השינה. הארונות הללו חשופים לרטיבות, התקלפות, ובקצרה – לבלאי. המשמעות היא שלא כל ארון מעצבים הוא ארון מטבח, ורוב ארונות המעצבים שנתקלתם בהם בעבר לא יכולים להיות ארונות מטבח ראויים. מטבחים בדרות מעצבים רק עם חברת עיצוב ביתי המתמחה במטבחים, מכירה כיצד הם עובדים, ואיך יש לעצב ארון מטבח בטוח ועמיד.

אלפא ביתא עיצוב מטבח בדרום

 

כאשר אתם קונים מטבחים בדרום מחנות מעצבים – אתם מקבלים:
• ארונות מעוצבים בהזמנה אישית.
• מגירות טריקה תואמות לארונות.
• עיצוב חזית מהודר לכל פתרונות האחסון הללו.
• ידיות מטבח מעוצבות ודקורטיביות, מחומרי הייצור העמידים ביותר.

לכן, מטבחים בדרום זה לא רק על ענייני יופי ועיצוב, אלא בעיקר על המקצועיות. ארון מטבח ומגירת מטבח הם כלי עבודה מקצועיים, פונקציונליים מאד, ולא יכולים להיות מעוצבים באופן שרירותי. אם אתם מחפשים ארון אחסון טוב באמת, מגירת טריקה איכותית, עצים ואלומיניום באיכות המתאימה למטבח, וכמובן – עיצוב כולל משגע של כל רכיבי המטבח, רק חנות מטבחים בדרום היא הפתרון שלכם.

לוג מטבחים – בונים עבורכם עתיד!

בחברת לוג מטבחים נמצאים מעצבי מטבחים מנוסים אשר יוכלו לסייע לכם למצוא בקלות את המטבח המתאים לכם ביותר. אם ברצונכם לשדרג למטבח של לוג, פנו אלינו ואנו נסייע להם להגשים את החלום ללא כשלים, ועם הרבה חיוך על השפתיים.

אצלנו, מטבחים נעשים עם המון אהבה!