עיצוב המטבח האיטלקי

מטבחים איטלקיים הן מטבחים אשר מביעים את המסורות השונות מאיטליה ארץ המגף – אצלכם בבית. ארונות המטבח ופתרונות האחסון פשוט גורמים לכם להיסחף ישירות לנופיה הקסומים והכפריים של איטליה גם אם אתם צפויים להימצא כאן זמן רב. כל מטבח איטלקי כולל את הפרמטרים הבאים.

ארונות עץ מאובזרים

ארונות העשויים מהעץ האיטלקי הכפרי והמשובח, וקו עיצוב זה מאוד מתאים גם לקו עיצוב מטבח מודרני. עץ שהוא ללא ספק עמיד, איכותי, ומעוצב להפליא. הארונות שלנו כוללים את כל מה שתצטרכו על מנת לשמור את התכולה שלכם בבטחה, וגם להביט על המטבח המעוצב שלכם ולהבין שעיצוב הבית שלכם התקדם ובגדול! מטבחים איטלקיים עם ארונות עץ ללא ספק מכניסים שמחה הביתה!

מגירות טריקה

מגירות עם מנגנון סגירה חלק וקל, בטוחות לשימוש, בטוחות לילדים. לרוב – יגיעו בסטים של 4, אך ניתן כמובן למצוא גם מטבחים איטלקיים בהם המבנה מעט שונה מכך. מגירות הטריקה יותאמו לארונות אשר בחרתם ויהוו המשך עיצובי ישיר שלהם, ליצירת נוסחה בדוקה ומוכחת של מטבחים איטלקיים מעוצבים ברמת הכלל.

עיצוב מטבח האיטלקי

חזית מעוצבת בכל רכיבי האחסון במטבחים

ללא קשר לכמות רכיבי האחסון שלכם: ארונות ומגירות, אנו נדאג לכך שהפאנל הקדמי שלהם יהיה אחיד, ואם יהיה שונה, זה ינבע ישירות מנוסחת העיצוב שלכם. לדוגמה, במטבחים איטלקיים בהם יש "דיאלוג" בין עצים בהירים לכהים נהוג לערב את הגוונים הללו וליצור באמצעות הניגוד עיצוב יש מאין.

ידיות דקורטיביות לבחירה אישית

ידיות הארונות והמגירות שלכם ניתנות לבחירה חופשית מקטלוג המטבחים. על כל ידית תוכלו למצוא הסבר מפורט, וכמובן – ידיות שאנו נמליץ עליהן בהקשר של מטבחים איטלקיים תמיד יתאימו להצבה במטבחים איטלקיים ללא עוררין.

לוג מטבחים – הפתרון שלכם למטבח הבא!

בלוג מטבחים תוכלו למצוא מטבחים איטלקיים בהתאמה אישית לבית שלכם ולסגנון שלכם. אנו נציג מלאי רחב של מטבחים, ואתם תוכלו לבחור במטבח הראוי ביותר, כמובן – בליווי שלנו ובהמלצות של המעצבים מטעמנו. בעברנו, שירתנו עשרות לקוחות ביתיים ומשרדיים והענקנו להם מטבחים איטלקיים בעיצובים מהפנטים אשר הסבו אושר רב לכל מי שהזמין אותם. כעת, התור שלכם לשמוח, ולשדרג למטבחים איטלקיים.

מעוניינים להתקדם ולעצב בביתכם מטבחים איטלקיים? פנו ללוג המטבחים בטלפון או באינטרנט!